Bahçelievler Mahallesi Halı Yıkama

           Bahçelievler Mahallesi Halı Yıkama Merhabalar, bu yazımızda kirlenen halılarını ilk defa yıkatmak isteyen hanımlara işleyişimiz hakkında bilgiler vermek için hazırladık. Halı yıkama hizmetimiz, kirlenen halılarınızı yıkatmak için telefonla  ile bize ulaştığınız anda başlar.

        Bahçelievler Mahallesi Halı Yıkama Tam otomatik halı yıkama makinesinde yürüyen bant sisteminde rulo halindeki halılarınız bant a tek tek koyularak halı yıka işlemi başlatılır.Bu işlem den önce her halının cinsine göre tam otomatik halı yıkama makinesi kumanda panelinden halıların cinsine göre makine otomatik olarak farklı antibakteriyel halı yıkama şampuanı püskürterek halılarınızı yıkamaya başlar.Halı yıkama fırçalarının birbirlerinin zıt istikametinde çalışarak halının tüm ilmiklerinin yıkanmasını ve dezenfekte edilmesini sağlar.

        Bahçelievler Mahallesi Halı Yıkama Fabrikamızda ki ilk işlem toz alma ünitesidir.Burada halılarınız yüksek emiş gücüne sahip tam otomatik toz alma makinesinden geçirilerek tüm tozu,kumu ve tüm kılları çekilir.Sonraki işlem dezenfekte işlemidir.

 

Share →

(edit)