22

 

Güllü Bağlar Mahallesi Halı Yıkama halı yıkama sektörüne giriş yapan Güllübağlar Mahallesi Halı Yıkama kurulduğu günden bu yana güvenilir hizmet kalitesini kendisine ilke edinmiş, müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı konusunda ilkelerinden asla taviz vermeyen istanbul Anadolu’da halı yıkama firmaları arasında en kısa

Güllü Bağlar Mahallesi Halı Yıkama zamanda kendisini teknolojiyle bütünleştirip halı yıkama firmaları arasında ençok tercih edilen firmalar arasında bulundurmaktadır. Çok kısa zamanda istanbul piyasasını eline alacak olan Güllübağlar Mahallesi Halı Yıkama Sizlere En Hizmeti Sunacağının Sözünü Veriyor.
Güllübağlar Mahallesi Halı Yıkama son teknoloji harikası tam otomatik makinaları,halı silkme makinaları,halı kurutma makinaları ve Halı paketleme makinaları ile profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir.

Yaptığı hizmette kalite sınırlarının en üst çıtasını zorlayan bir anlayışla çalışan firmamız verdiği güvenilir halı yıkama kalitesiyle bünyesinde binlerce kayıtlı müşterisini barındırmaktadır.

Share →

(edit)