ozkul halı yıkamaHarmandere Mahallesi Halı Yıkama Bir telefonla evinizden iş yerinizden halılarınızı teslim alıyor ve temizleyip kurutuyor gerekli bakımlarını yaptıktan sonra yine evinize iş yerinize teslim ediyorlar.

Harmandere Mahallesi Halı Yıkama Servisi Pendik’de çok sayıda profesyonel halı yıkama firmalarının yanında, merdiven altı diye tabir edilen ve bahar mevsiminde açılan son baharda kapanan vergisi açılışı resmiyeti olmayan firmalarda bulunmaktadır. Aslında bu kuruluşlara halı yıkama firması bile denilemez.

Harmandere Mahallesi Halı Yıkama Firması Bu tür firmalar bünyesinde halı yıkama makineleri bulunduramadıklarından halıları elde fırça ile yıkamaktadırlar. Buda halılarınızın tahriş olmasına zarar görmesine ve istenilen düzeyde temizlenememesine neden olmaktadır.

Harmandere Mahallesi Halı Yıkama Fabrikası Profesyonel olmayan halı yıkama firmaları halılarınızı kurutmak için kapalı alanları olmadığından güneş altında kurutmaya çalışır. Buda halılarınızın koltuklarınızın kumaşlarının renk solması ve renk atmasına sebep olur.

Share →

(edit)