10
 Kurtdoğmuş Mahallesi Halı Yıkama Pendik’in her semtinden halılarınız ücretsiz servis araçlarımız ile alınır. Makbuz karşılığı sizlerden alınan halılarınız Fabrikamızda halının dokumasına, ipliğine, boyasına göre ayrılır. Son sistem teknolojik makinalar yardımı ile ithal deterjan ve leke sökücüler kullanılarak tüm kirlerinden arındırılır.

 Kurtdoğmuş Mahallesi Halı Yıkama Halıların kurutma işlemi bittiktek sonra son kontrolleri yapılır ve siz değerli müşterilerimize tertemiz bir şekilde teslim edilir. Kullandığımız ilaçlar anti-bakteriyel olduğu için halılarınızda gözle görünmeyen hiçbir organizma kalmamaktadır.

Kurtdoğmuş Mahallesi Halı Yıkama olarak bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.
 Kurtdoğmuş Mahallesi Halı Yıkama olarak, Pendik’in tüm bölgelerinden ücretsiz olarak halılarınız alınır ve kalite göz önünde bulundurularaken kısa zamanda yine ücretsiz olarak sizlerin kullanımına sunulur.

Kurtdoğmuş Mahallesi Halı Yıkama siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kendini her geçen gün geliştirip teknolojiyi takip ederek halılarınızı en kaliteli halı şampuanları ve ithal leke sökücü ilaçlar yardımı ile tertemiz bir şekilde siz müşterilerimize teslim etmektedir.

Share →

(edit)