1345

Orta Mahallesi Halı Yıkama Evinizde en yaygın şekilde bulunan organizmalar ev toz akarlarıdır. Bu mikroskobik canlılar 0.25mm uzunluğundadırlar, cansız deriyle beslenirler ve yataklarda, halılarda ve benzeri yerlerde yaşarlar.

Orta Mahallesi Halı Yıkama Servisi Günde ortalama 1-1.5 gr deri döktüğümüze göre evimizi temizlediklerini düşünebiliriz. Ev toz akarları kendi baslarına zararsızdır ve normal bir yatak 100 binden 10 milyona kadar ev toz akarları barındırabilir fakat polenlerden sonra ev toz akarlarının dışkıları alerjik reaksiyonları en çok tetikleyen unsurdur.

Orta Mahallesi Halı Yıkama Firması Bu dışkı ile direkt kontak cilt tahrişine, solumak ise saman nezlesine ve hatta astım atağına bile sebebiyet verebilir.Çocuğun ilk yılında yoğun bir şekilde ev toz akarlarına maruz kalması hayat boyu sürecek alerjik problemin oluşumuna sebep olabilir. Bunun tedavisi yoktur ancak semptomlarını giderici çözümleri vardır.

Orta Mahallesi Halı Yıkama Pendik Bundan dolayı küçük çocukların olduğu evlerde ev toz akarları seviyesinin kontrol altında bulunması çok daha önemlidir. Bunun için Halılarınızı güvenilir firmalara vermeniz gerekir.

Orta Mahallesi Halı Yıkama   size her zaman temiz ve hijyenik temizlik sağlamaktadır…

Share →

(edit)