ozkul halı yıkama

Yunus Mahallesi Halı Yıkama Kartal‘ın her semtinden halılarınız ücretsiz servis araçlarımız ile alınır. Makbuz karşılığı sizlerden alınan halılarınız Fabrikamızda halının dokumasına, ipliğine, boyasına göre ayrılır. Son sistem teknolojik makinalar yardımı ile ithal deterjan ve leke sökücüler kullanılarak tüm kirlerinden arındırılır.

Yunus Mahallesi Halı YıkamaHalıların kurutma işlemi bittikten sonra son kontrolleri yapılır ve siz değerli müşterilerimize tertemiz bir şekilde teslim edilir. Kullandığımız ilaçlar anti-bakteriyel olduğu için halılarınızda gözle görünmeyen hiçbir organizma kalmamaktadır.

Yunus Mahallesi Halı Yıkama olarak bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Yunus Mahallesi Halı Yıkama olarak, Kartal’ın tüm bölgelerinden ücretsiz olarak halılarınız alınır ve kalite göz önünde bulundurularak en kısa zamanda yine ücretsiz olarak sizlerin kullanımına sunulur.

Yunus Mahallesi Halı Yıkama siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kendini her geçen gün geliştirip teknolojiyi takip ederek halılarınızı en kaliteli halı şampuanları ve ithal leke sökücü ilaçlar yardımı ile tertemiz bir şekilde siz müşterilerimize teslim etmektedir.

Share →

(edit)